Pregled članstava

Odaberite radno tijelo:




  • Adi Škaljić - Komisija za izbor i imenovanja

  • Adi Škaljić - Kolegij Gradskog vijeća

  • Adi Škaljić - Administrativna komisija

  • Adnan Gušo 2016-2020 - Komisija za Statut i akte 2016-2020

  • Alem Logo - Odbor za lokalni biznis i turizam

  • Alem Logo - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Alem Logo - Komisija za odnose s vjerskim zajednicama i crkvama

  • Alma Čengić - Odbor za društvene djelatnosti

  • Alma Čengić - Komisija za Statut i akte

  • Almedin Miladin - Komisija za izbor i imenovanja

  • Almedin Miladin - Komisija za spomenike Gradskog vijeća

  • Amra Zulfikarpašić - Odbor za društvene djelatnosti

  • Amra Zulfikarpašić - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Bajro Biber - Kolegij Gradskog vijeća

  • Bajro Biber - Komisija za Statut i akte

  • Bajro Biber - Administrativna komisija

  • Bajro Biber - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Biljana Lazarević - Odbor za društvene djelatnosti

  • Biljana Lazarević - Odbor za javne službe, infrastrukturu i javni saobraćaj

  • Biljana Lazarević - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Dado Stojnić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2019. godini

  • Dado Stojnić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2018. godini

  • Dado Stojnić 2016-2020 - Odbor za dodjelu ”Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2017. godini

  • Drago Jurić - Komisija za Statut i akte

  • Danijela Šahat - Odbor za budžet i finansije

  • Danijela Šahat - Odbor za urbanizam i upotrebu lokalnog zemljišta

  • Denis Stojnić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Denis Stojnić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2020. godini

  • Dragan Stevanović - Kolegij Gradskog vijeća

  • Dragan Stevanović - Administrativna komisija

  • Dragan Stevanović - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Drago Jurić - Administrativna komisija

  • Elvedin Korora - Komisija za izbor i imenovanja

  • Elvedin Korora - Odbor za društvene djelatnosti

  • Elvedin Korora - Mandatno-imunitetska komisija

  • Enisa Spahić - Kolegij Gradskog vijeća

  • Enisa Spahić - Komisija za ljudska prava i slobode

  • Enisa Spahić - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Enisa Spahić - Komisija za odnose s vjerskim zajednicama i crkvama

  • Jasmin Ademović - Kolegij Gradskog vijeća

  • Jasmin Ademović - Administrativna komisija

  • Jasmin Ademović - Komisija za odnose s vjerskim zajednicama i crkvama

  • Jasmin Skorupan - Mandatno-imunitetska komisija

  • Jasmin Skorupan - Odbor za lokalni biznis i turizam

  • Lajla Ćosović - Odbor za budžet i finansije

  • Lajla Ćosović - Komisija za međunarodnu suradnju

  • Marijela Hašimbegović - Komisija za izbor i imenovanja

  • Marijela Hašimbegović - Odbor za urbanizam i upotrebu lokalnog zemljišta

  • Mira Jurić - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2019. godini

  • Mira Jurić - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2018. godini

  • Mira Jurić - Odbor za dodjelu ”Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2017. godini

  • Mirela Džehverović - Kolegij Gradskog vijeća

  • Mirela Džehverović - Mandatno-imunitetska komisija

  • Miroslav Živanović 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Miroslav Živanović 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2020. godini

  • Miroslav Živanović 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2019. godini

  • Miroslav Živanović 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2018. godini

  • Miroslav Živanović 2016-2020 - Odbor za dodjelu ”Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2017. godini

  • Muamer Mekić - Odbor za informatiku i telematiku Grada Sarajeva

  • Muamer Mekić - Kolegij Gradskog vijeća

  • Muamer Mekić - Komisija za Statut i akte

  • Muamer Mekić - Komisija za pitanja mladih

  • Nazif Osmanović 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Nihad Uk - Komisija za izbor i imenovanja

  • Nihad Uk - Komisija za Statut i akte

  • Ratko Orozović - Odbor za javne službe, infrastrukturu i javni saobraćaj

  • Ratko Orozović - Komisija za odnose s vjerskim zajednicama i crkvama

  • Samir Bejić - Odbor za informatiku i telematiku Grada Sarajeva

  • Samir Bejić - Mandatno-imunitetska komisija

  • Samir Bejić - Komisija za pitanja mladih

  • Samir Fazlić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Samir Fazlić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2020. godini

  • Samir Fazlić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2019. godini

  • Seid Škaljić - Kolegij Gradskog vijeća

  • Seid Škaljić - Odbor za budžet i finansije

  • Srđan Simonović - Odbor za informatiku i telematiku Grada Sarajeva

  • Srđan Simonović - Mandatno-imunitetska komisija

  • Srđan Srdić 216-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Srđan Srdić 216-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2020. godini

  • Srđan Srdić 216-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2019. godini

  • Srđan Srdić 216-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2018. godini

  • Srđan Srdić 216-2020 - Odbor za dodjelu ”Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2017. godini

  • Srđan Srdić - Komisija za ljudska prava i slobode

  • Srđan Srdić - Komisija za odnose s vjerskim zajednicama i crkvama

  • Tea Mušić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2018. godini

  • Tea Mušić 2016-2020 - Odbor za dodjelu ”Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2017. godini

  • Tea Mušić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Tea Mušić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2020. godini

  • Tea Mušić 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2019. godini

  • Toni Vukadin - Komisija za izbor i imenovanja

  • Toni Vukadin - Kolegij Gradskog vijeća

  • Toni Vukadin - Komisija za Statut i akte

  • Toni Vukadin - Administrativna komisija

  • Vedad Deljković - Komisija za izbor i imenovanja

  • Vedad Deljković - Kolegij Gradskog vijeća

  • Vedad Deljković - Administrativna komisija

  • Vedran Dodik - Kolegij Gradskog vijeća

  • Vedran Dodik - Komisija za Statut i akte

  • Vedran Dodik - Mandatno-imunitetska komisija

  • Velija Katica 2016-2020 - Odbor za dodjelu “Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva” u 2021. godini

  • Velija Katica 2016-2020 - Velija Katica

  • Velija Katica 2016-2020 - Velija Katica

  • Velija Katica 2016-2020 - Velija Katica

  • Velija Katica 2016-2020 - Velija Katica

  • Željko Majstorović - Mandatno-imunitetska komisija